Nápady

Jestli máš nějaký nápad na zlepšení stránky, napiš zde:

Nápady:

Práce

Každý hráč má právo vybrat si práci pro svého vlka, ale vlastně...Jinak se už povinnosti k práci ve hře neřeší (až na výjimky). A mě napadlo, že by každý hráč, aspoň 1 za týden napsal pár vět o tom, jak vykonává svou práci. (Až na vlčata, samozřejmě.)
Muselo by se ale založit nějaké fórum, nebo rubrika, kam by se tyhle krátké texty psaly.
Bylo by povinné napsat nějaký příspěvek, aspoň jednou za týden. Ale bylo by povoleno napsat jich i víc. Ale bylo by zakázáno je psát častěji, než jednou denně.
A za každý takový příspěvek by vlk dostal odměnu. Třeba jídlo. Možná by se, ale měla založit i podstránka, kam hráči napíšou, zda jídlo jejich vlk sní hned, nebo si něco nechá na později.
Ale zase ti hráči, kteří žádné příspěvky o své práci nepíšou, by se po určité době, po které jejím vlkům začne chybět potrava, měly zhoršit schopnosti.

Třeba by se v profilu nechaly původní procenta, kterých hráč dosáhl, ale do závorky by se napsalo třeba: (Kvůli nedostatku potravy zhoršení schopností o 5%.) A pokud by hráč stále žádné příspěvky nepsal, schopnosti by se vlkovi zhoršily o dalších 5%.
Ale pokud by hráč konečně začal nějaké příspěvky psát, schopnosti by se mu po každém příspěvku a získaném jídle zlepšovaly o 5%, dokud by se schopnosti vlka nevrátily do normálu.
A jak by příspěvky u jednotlivých prací mohly vypadat?:

TAJNÍ AGENTI: (No, jelikož ještě hráči ještě nemají možnost, založit si svoji smečku, agent by si nejspíš musel nějakou vymyslet.) *Podařilo se mu získat důvěru alfy a stal se členem této smečky. Zjistil , že tato smečka není příliš silná a její členové po boji netouží, takže se nemáme čeho obávat.*

CHŮVA: (Jelikož hlídá zdejší vlčata, hráč za chůvu by se měl domluvit s hráči, kteří hrají za vlčata a všichni by napsali příspěvek společně.) *Šel hledat vlče a přemýšlel o tom, kde by mohlo být.* *Spatřil toho vlka, který by ho měl hlídat a se smíchem se schoval* *Uslyšel smích a brzy zatoulané vlče našel.* *Doufal, že to nebude otrava a očekával reakci dospělého vlka.* *Rozhodl se, že to udělá zajímavější a vybídl vlče k procházce.* Zakončení: *Oba dva se celý den procházeli a domů se vrátili utahaní, ale šťastní.*

LOVCI: *Rozhodla se, že se vydá na lov. Zlehka našlapovala, aby se neprozradila. Za krátko ucítila pach králíka. Brzy ho našla a vystartovala po něm. Králík se však stačil schovat do své nory. Po celý zbytek dne už nic neulovila.*

VĚŠTCI: *Zavřela oči a brzy upadla do transu. Viděla vlky, jak běží k obrovskému stádu laní. Pomalu otevřela oči a oddychla si:* "Čeká nás rok hojný na potravu."

HLÍDKA: *Ze svého vyvýšeného místa pozoroval krajinu, žádné vetřelce nespatřil.* /Dneska nás čeká klidná noc.../ *Pomyslel si a šťastně se pousmál.*

BOJOVNÍCI A OCHRÁNCI SMEČKY: (Jelikož ti jsou spíše potřeba v bitvách, které se v Destiny příliš nekonají, asi by jejich povinností bylo trénovat. Jinak nevím.)

LÉČITELÉ: (Ti budou mít spíš práci, když se někdo ve hře zraní. Ale mohli by klidně napsat, že lečí sami sebe, nebo sbírají bylinky.) "Měla bych jít nasbírat léčivé rostliny. Ve smečce je celkem rušno, mohlo by se přihodit neštěstí." *Řekne si pro sebe a poté se vydá do lesa.*

UČITELÉ: Jelikož jsou to alfy (admini), tak k tomu nic nemám. Vím, že mají hodně práce a tak nic nenavrhuji. Když tak by pro ně třeba neplatilo to, že musí napsat každý týden jeden příspěvek. Podle toho, jestli budou mít čas.

Ohledně tohoto je to vše. Samozřejmě, neberte ty moje příklady, jak by mohly ty příspěvky vypadat vážně. Psala jsem je sem proto, že někteří hráči by příspěvky o své práci nemuseli psát jen kvůli tomu, že nevědí, co mají psát. x)
A myslím, že by taky mohlo být možné, že vlci, kteří mají stejnou práci mohou pracovat spolu. Tedy, psát i příspěvky o své práci spolu.
AGENTI: Můžou si pomáhat s vymyšlením nové identity.
CHŮVY: Můžou si pomáhat s hlídáním vlčat. A vůbec, jak už jsem psala, hráči za vlčata by se taky měli zapojit do psaní příspěvků.
HLÍDKY: Mohou se střídat na hlídce, případně se rozmístit po celém teritoriu Destiny pack.
BOJOVNÍCI A OCHRÁNCI SMEČKY: Můžou trénovat spolu. Samozřejmě, že pokud budou trénovat boj, bude silnější vlk s vyššími procenty. Pokud mají dva vlci stejná procenta, hold, někdo bude muset být ten slabší. Třeba ten vlk, který netrénuje tak často, nebo není tak dlouho ochráncem.
LÉČITELÉ: Můžou si pomáhat při zachraňování těžce raněného pacienta a se sbíráním bylinek.
VĚŠTCI: Můžou si radit a pokud se dostávají při věštění do zvláštních stavů, můžou si pomáhat, aby je co nejlépe zvládli.
LOVCI: Myslím, že tady je to jasné. Pomáhají si s lovem a vymýšlením taktiky lovu.
Tak, snad to je vše. :D Díky. :)

Re: Práce

Páni, ty ses do toho vymýšlení nápadů opřela :D
To je podle mě dobrý nápad, ale nevím, zda bych sama stíhala to připisování procent a celkově hlídání, zda všichni píší tak jak mají.. Každopádně zkusit to můžeme, až budu mít chvíli času, vytvořím rubriku.
Také by se to mohlo zavést rovnou s tou "rekonstrukcí" Destiny, ale nevím, zda k ní někdy vůbec dojde, jelikož Knight teď nemá moc čas..

Každopádně díky za všechny skvělé nápady, moc si tě vážím. c:

Elisa

Soutěže

1) POSTŘEHOVKA


O čem by tahle soutěž byla?: Soutěžící by doplňovali chybějící slova textu, který by se nacházel v nějaké rubrice v Destiny. Třeba v rubrice "Pravidla a upozornění", "Fauna na ostrovech", či údaj z profilu některého z vlků. To je jedno.
Příklad: V tvé hlavě se zajisté roní (doplň), kdo jsou (doplň) této (doplň) (doplň).
Jde vlastně o to zjistit, jak moc mají hráči Destiny pack pročtenou a kolik si pamatují.
Ale hráči by si daná slova mohli na stránce dohledat a to by nesplnilo svůj účel. Proto by se daná slova nejspíš musela po dobu soutěže smazat. Jinak nevím.

Hodnocení: Hodnotilo by se podle počtu správných odpovědí, které by se posílaly mailem. Samozřejmě, pokud by někteří soutěžící měli stejný počet správných odpovědí, tak by se soutěž hodnotila taky podle rychlosti.2) HÁDANKOVÁ SOUTĚŽ


O čem by tahle soutěž byla?: Myslím, že je vše jasné, už podle názvu. Napsalo by se několik hádanek a soutěžící by se je snažili uhodnout.

Hodnocení: Hodnotilo by se podle správnosti, popřípadě rychlosti. Odpovědi by se posílaly mailem.

PS: Jestli chcete, já bych vám mailem klidně pár hádanek poslala. Jistě, soutěže bych se nezúčastnila, protože by to nebylo fér, že? :)

Re: Soutěže

Tyto nápady se mi moc líbí, určitě je využiji, díky moc! :)

Rinnier

Napadla mě jedna soutěž. Hráči tam mohou vyznat vztahy mezi vlky :) Zde případná předloha: https://files.rinnier-life.webnode.cz/200000013-b539ab630c/pro%20soutěž.png
:)

Re: Rinnier

Obrázek mi nejde zobrazit..

Nápady na soutěže

1.) Něco na způsob VLS (Velké Letní Soutěže 2013). Jestli jsem to pochopil dobře, tak by celé léto (či v nějakém jiném intervalu) byly ve speciální rubrice napsány úkoly, za jejich splnění by členové dostávali body.

2.) "Videová soutěž" - Zúčastněný člen by musel do nějakého časového intervalu vytvořit video na motivy smečky. Mohla by to být jak prezentace s obrázky, tak i nějaká krátká animace. Ceny za tuto soutěž bych dal o něco vyšší, protože vytváření videí dá nějakou tu práci.

3.) Básničková soutěž - Tato soutěž je velmi prostá. Zúčastněný bude mít za úkol vytvořit báseň pro nějakého člena smečky, který tu stále hraje a je aktivní.

4.) Komiksová soutěž - Člen bude muset vytvořit krátký komiks na motivy smečky. Komiks by zároveň měl být vtipný. Něco na způsob "meme komiksů"

Re: Nápady na soutěže

Ano, souhlasím se všemi nápady, díky za ně. :3
Pokud chceš, můžeš se některých klidně taky ujmout ^^

Elisa

Re: Re: Nápady na soutěže

Okay, začnu tedy pracovat na přípravě jedné z nich ^^

Pár nápadů

1. Dotazník spokojenosti hráčů na Destiny - Jednou za čas by se vytvořil nějaký dotazník na zjištění spokojenosti členů Destiny. Dotazníky by měli být anonymní (nebo by člen uvedl své jméno jen pokud by chtěl) a pomohlo by to k zjištění, jestli hráči jsou zde skutečně spokojení a nechodí sem jen, protože musí.

2. Omezení pro obrázky vlků - Vím, že tento nápad se tu již jednou objevil, ale nějak se "zazdil". Členům by se teoreticky zakázalo používat obrázky z jiných RPG a z DeviantArtu (na obrázky z této sítě jsou autorská práva) a mohli by si vytvořit pouze vlka v makeru. Pokud by si potencionální člen Destiny nechtěl vytvořit vlka v makeru, napadlo mě, že by si mohl vytvořit vzhled pomocí lineartů, které jsou volně k použití na internetu. Případně bych mohl nakreslit nějaké linearty speciálně pro potencionální členy Destiny, aby si je sami vybarvili a potom je přiložili k registraci jako obrázek svého vlka. Bylo by tady pravidlo, že tyto linearty by bylo zakázané používat volně po internetu a v jiných RPG. Ovšem jsem si vědom toho, že by se tady objevili i tací, kteří by prostě a jednoduše vymazali podpis a pravidlo by porušili.

Poznámka - Nechci kreslit nějaké detailní obrázky pro potencionální členy, protože opravdu se mi nechce kreslit obrázek pro někoho, kdo se tady ani jednou neukáže, popřípadě v obrázku smaže podpis a využije ho sám.

3. Odznáčky - Tento nápad tady také byl, když tu byl ještě "záhadný admin", ale také se nějak "zazdil" (možná ne, ale již je to asi 3/4 roku, co se tady ten nápad poprvé objevil), ale myslím si, že by bylo správné ho realizovat. Pokud není čas, jsem ochoten odznáčky vytvořit sám (mám na to program, případně mi prozradíš s jakým programem byly ty originální odznáčky vytvořené) a vytvořit celý systém.

4. Tvorba aktivních a neaktivních členů - Když teď zajdu do 'Tvorba členů' uvidím zde dlouhý seznam členů, kteří sem již něco dali, ale asi 3/4 z těchto členů jsou neaktivní, v horším případě již nejsou v Destiny. Místo jednoho seznamu bych tam dal dva : "Tvorba aktivních členů" a "Tvorba neaktivních členů", mohlo by to být přehlednější.

Poznámka - To samé bych udělal se seznamem adminů. Neaktivní adminy bych smazal z listu adminů, protože již zřejmě nikoho nezajímá, jakou funkci měl admin, který smečku před 6ti měsíci opustil. Také bych z vůdců smazal profil Fer (promiň, Fer), protože v "O mně" má napsané "-přepisuje se" a ve skoro celém profilu to samé.

5. Aktualizoval bych nějaké obrázky - Po celé stránce se dají nalézt obrázky, které nezobrazují obrázek, ale jakýsi malý, přeškrtnutý čtvereček (asi již víš, co mám na mysli). Tyto obrázky bych vyměnil za jiné. Nabízím se, že bych to udělal sám.

6. Aktualizovat bych staré věci - V zápatí stránky se stále nachází anketa (Ferriny malé renovace), tu bych smazal, protože je již přes rok stará a ten nápad, který stojí za ní, se zřejmě realizovat nebude (myslím, že to bylo něco s NPC postavami). Také je tu odkaz na herní fórum, které se využívalo pouze v roce 2013, ale již ho nikdo nevyužívá a všichni hrají na chatu. Fórum bych smazal, protože ho již nikdo nevyužívá a nebo bych ho nějak "obnovil", ale mě osobně se lépe hraje na chatu, protože přece jen, mám na hru větší soukromí a moje příspěvky si nepřečte náhodný člověk, který jde zrovna kolem. Když už herní fórum, tak nějaké soukromé, kde je nutná registrace k tomu, abych se vůbec podíval na jeho obsah.

7. Facebook smečky - Smečka má Facebook - tak lehce "zazděný". Poslední příspěvek zde byl napsán přesně 18. 12. 2014. Asi jsem moc velký detailista, ale také bych tento Facebook nenechal hozený někde v koutě. Pravidelně by se tam mohli psát nějaké reklamní materiály, novinky, popřípadě nějaké naprosté prkotiny typu - Nejnovější fan art člena (jméno) atd. Jsem ochoten tuto prácičku převzít, popřípadě vypomoci (až se dokopu k vytvoření nějakého relevantního Facebook profilu). A také potencionální členové by na tuto stránku mohli narazit a vytvořit si tento názor - aktivní Facebooková stránka = aktivní RPG. V opačném případě - neaktivní Facebooková stránka = neaktivní RPG.

8. Nový design stránky - Tento bílooranžový (nevím, jak bych to měl nazvat) mi připadá okoukaný, je již tu něco přes rok. Myslím si, že by se mohl změnit.

9. YouTube trailer - Toto byl můj nápad, který jsem řekl, že realizuji já. Bohužel jsem to nějak zazdil a nikdy jsem to nedokončil. Ovšem pro svoji obhajobu bych chtěl říct, že celkově ta animace stála za jedno velké prd. Ale nápad o YouTube traileru jsem nedávno vzkřísil a začal na tom znovu pracovat. Podle mého plánu by ten trailer měl mít zhruba 2 minuty a bude animovaný. Pokud vše půjde dobře, tak bych ho měl asi tak do měsíce dokončit.

- Toť vše - Jsem si vědom toho, že jsem teoreticky napsal nejdelší post v této rubrice, ale i tak děkuji za přečtení <3 -


Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás