Změny údajů v profilu

Pokud si chceš změnit jakýkoliv údaj profilu (samozřejmě krom ACTOINTů apod.), napiš sem, či do registrace.

Ve většině případech vyhovíme.

Pokud si chcete změnit celý profil, je lepší, když napíšete znovu celou REGISTRACI, ale samozřejmě bez zkoušky. Tím pádem ale nezapomeňte připsat, kým jste do této změny byli.

 

První 2 změny v profilu (či úplné resetování), jsou zadarmo, ale při 3. je cena 20.- ACT, při 4. je cena 40.- ACT. Jak to bude dál, si můžete domyslet. Je to z důvodu, že admini také stráví nějakou tu chvíli nad všemi těmi změnami, tak abyste si rozmysleli, za koho vlastně chcete hrát. Toto se netýká požadovaných doplňků apod.

 

Změny:

Nora

Konečně obrázek nory. No..na mě to působí spíš jako nějaká abstrakce, nebo co. Jo a jestli se divíte, co jsou ty podivné čáry vzadu, jsou to stromy :D X) Ale to není podstatné.

Odkaz: https://files.obrazky800.webnode.cz/200000012-e53b8e632e/Nora%202.jpg

dodělání

omlouvám se za spoždění nějak jsem neměla čas

obrázek:
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t34.0-12/11198939_606714056132644_1307413795_n.jpg?oh=54495222bf703219e0663345f37edaf5&oe=556D3AFD

o mně:
Chtěla bych si v Destiny pack učitele vládnutí vzduchu a najít si nějáké přátele.

Re: dodělání

Okay, změněno :)

Pro příště bych ti doporučil obrázek nedávat na Facebook, ale třeba na internetový obrázkový server - imgur.com, který používám i já sám. Tento server je zřejmě nejspolehlivější obrázkový server a odkazy nejsou dlouhé přes 3 řádky.

Měl jsem pár nesrovnalostí s tvým "O mně". Chybí ti přísudek v první větě, ovšem zřejmě to mělo být "najít", tudíž celá věta po mé úpravě vypadá nějak takhle - Chtěla bych si v Destiny pack "najít" učitele vládnutí vzduchu a najít si nějaké přátele.

Slovo v uvozovkách je slovo, které jsem ti tam přidal.

Nechci být nějaký tyran, protože tvé "O mně" má již požadovaných 5 řádků, ale být tebou, tak bych se více rozepsal. Pokud vím, tak tvůj vlk by neměl mít nějaký předmět, který není v minulosti nějak odůvodněný. Himawari má na krku jakousi lahvičku s modrým práškem. Jak k tomu vůbec přišla? Co ten prášek dělá nebo dělá vůbec něco? Proč to má na krku?

Dopisovat to nemusíš, je to jen čistě na tobě. Byla to jen nějaká rada z mé strany. Neber to za zlé, jen se snažím pomoci ^^'

"O mně"

V poslední době jsem se snažila chovat dospěle a rozumně, už jen kvůli Sabotage a Mechanicalovy, ale teď je mi to jedno. Popravdě, když mne chytne soutěživá nálada, dokážu se chovat dětinsky a přehnaně soutěživě. Pokud mám nějakou, řekněme rozdováděnou náladu, tak se ve mne probudí malé vlče a nebudu dělat nic jiného, než nutit ostatní vlky ke hře. A když u jsme u toho, v soutěžích nerada prohrávám a pro vítězství dokážu podvádět i lhát, ale moc se mi to nevyplatí a je jedno, jestli na to nikdo nepřijde, jelikož mě mé svědomí nenechá spát. Jinak se snažím být na každého hodná, i když ho pořádně neznám. No, někdy jsem byla vážně až moc důvěřivá a naivní, tedy když se ke mne někdo choval hned od začátku přátelsky, nelámala jsem si hlavu, jestli to byla přetvářka či upřímnost, ale uvědomila jsem si, že o takovýchto věcech musím více přemýšlet a ne, že každému řeknu všechna svá tajemství. Nikdy nechci nikoho vytočit, je pro mě zbytečné si nadělat nepřátele, více budu potřebovat své přátele. Svých přátel si vážím a snažím se jim vždy pomoct, ale ne vždy moje pomoc k něčemu je, někdy jsem opravdu nemotorná a nechápavá, až hrůza! Pokud jde o boj, nějakou tu chvíli mi trvá, než se konečně odhodlám bojovat, pokud však ve mně probudíte vnitřní oheň, bude se bít, dokud nedosáhnu toho, za co bojuji. Jestli je něco, co mě opravdu děsí, jsou to hlasy, které utichly když se objevil Tamakaso, ale když se mi celá má rodina vypařila ze života, vrátily se. Jsou to hlasy vlků z mé minulosti, na kterou si ale nevzpomínám. Ty hlasy mě nutí dělat věci, kvůli kterým mohu působit, že přicházím o rozum. A teď přejdeme k mému vzhledu. Jsem poměrně drobná vlčice s převážně bílou srstí, ale na špičce ocasu a trochu i na uších mám černou srst, pokud jde o mé oči jsou modro-žluté. Nejzvláštnější na mne jsou černé znaky, které mám pod oběma očima. Nejvíce bije do očí, dalo by se říct mé hnědé obočí.

Re: "O mně"

Změněno C:

Obrázek

https://files.sabotage-of-life-on-destiny-pack.webnode.cz/200000003-5b3865c31f/Mechanical%20jako%20vl%C4%8De.png

Re: Obrázek

Okay, ale příště piš do "Co jsi udělal/a?"

Povaha a druhé jméno

Druhé jméno: Hravý neposeda
Povaha: Asi byste to malé roztomilé vlčátko odsoudili jako hodné, milé a poslušné. To by bylo od vás příliš lehkomyslné, on je pravý opak toho, co byste o něm řekli. Hodného si ho dokáže představit asi každý, ale aby to byla pravda… To sotva!
Není vyloženě zlý, ani hodný, není někdo, kdo terorizuje činy, nebo slovy ostatní živočichy kolem sebe. Je spíš ten typ vlka co si dovolí vše ke každému. Pokud se s ním skamarádíte, nebo jste mu skutečně blízcí, je na vás milý, ale je také dost drzý, takže nečekejte nějakou přehnanou lásku hned ze začátku. A poslušný? To by byl opravdu špatný vtip, říct tohle o Mechanilkovi.
Největší myšlenkou jeho povahy je, že je to rebel. Dělá si, co chce, a nikdo ho k ničemu nepřinutí. Neumí příliš rozeznávat postavení, takže ať mluví s rodiči, Alfou nebo vlčetem, nedělá mu problém odejít uprostřed rozhovoru, a ztratit se na několik hodin. A co se ještě jeho vztahů s cizími vlky týče, zaleží na pohlaví a věku. K vlčicím se snaží být milý a pořád o něčem mluví, nebo ukazuje svou roztomilost. Pokud se jedná o dospělé samce, není moc komunikativní, a ani se nesnaží zjistit kdo to je, tedy pokud jej nezaujal. Ale pokud se jedná o někoho stejně starého, snaží se s ním vycházet a zjistit co je zač a zda pro něj bude dobrý kamarád.
Svůj čas tráví většinou v lese, kde vymýšlí další lumpárny. Když něco chystá, má většinou výraz hodného vlčete, které je až příliš přítulné.
Je nebojácný, nebo se tak alespoň chová, tedy do té doby, než zahlédne nějakého pavouka - to by nejraději utekl.
Má moc rád svou rodinu, tedy pokud se v ní nehemží samá pravidla, ale baví ho ji rozčilovat, a provádět různé průšvihy. Má velké sebevědomí, proto se rád vrhá do různých soutěží a nerad v nich končí na jiném místě, než na prvním – s tím souvisí i jeho chování když se právě stane, že nevyhraje… Zachová kamennou tvář a nedává znát své zklamání. Poté radši odejde důstojně pryč, aby se vyhnul případnému posměchu z výhercovy strany.
Je hodně energický, a to souvisí i s těmi soutěžemi, čím více energie, tím větší chuť něco podniknout. Své území má v plánu prozkoumat až do posledního koutku. Miluje přírodu a veškeré živočišstvo, které tam žije. Rád také pozoruje zvířata, vstřebává z toho informace o přírodě. Miluje noc. V této denní době chodí na tajné procházky, na které mu zatím nikdo nepřišel. Má rád Měsíc a úplněk, proto je většinou vzhůru a pozoruje ho.

Re: Povaha a druhé jméno

Okay, změněno :)

Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás