Jak nejlépe uspět ve smečce, aneb jak se stát oblíbencem adminů

Máme tady stránku pro ty, kteří by se chtěli nějak prosadit ve smečce, ale neví jak. Nejsou to návody, ale jednoduché tipy, co a jak, když se chci zaregistrovat a přijít do smečky, nebo skupiny lovců.

 

1) Před registrací
  • Pořádně si projeď stránku. Podívej se, co se dá v jakých rubrikách dělat, aby ses nemusel/a později ptát, kde je to a tamto (adminy tím akorát otrávíš a získáš si pověst "toho neschopného". Určitě se ale neboj na cokoliv zeptat.). Pomůže ti "Mapa stránek".

  • Zamysli se, zda-li máš na stránku opravdu dost času. Ber na vědomí, že po dvou měsících se přesouváš do vyhnanců a nálepka "vyhnanec" ti zůstane mezi členy a adminy i když se později vrátíš zpátky. Staneš se hlídanější osobou a pokud opět neprojevíš zájem, jsi ve vyhnancích znovu s menším časovým úsekem. Pokud se to stane víckrát, jsi vyhozen/a.

  • Pořádně si přečti upozornění nad registrací.

  • Pomalu vyplňuj registraci. Dávej si záležet na chybách, překlepech a délce. Neříkám, že "O mně" musí být dlouhé přes celou A4, ale nemám ráda lidi, co napíší "Jsem hodná.Jsem mylá. Rda si hraju. Jsem zkromná.Jsem furt veselá.". No, řekněte mi, co si máme o vás pomyslet, když napíšete text na tento způsob. Pokud už nevíte, jak se které slovo píše, dejte oba tvary do vyhledavače.

 

2) Po registraci
  • Udržuj si aktivitu. Snaž se chodit na CHAT, na herní fórum, piš do "Jsi tu?", škol, nebo tvorby. Za chvíli můžeš zkusit i o postup na vyšší post. Je tady toho tolik :)

  • V tvorbě piš spisovnou češtinou, nebo slovenštinou. Nikde nepiš žádné česko-anglické, nebo slovensko-anlické patvary (jediné místo, kde se to snáší je CHAT, ale pouze mimo hru).

  • Neboj se výše postavené oslovit, ani ve hře, pokud jim budeš něco chtít. Pokud na Tebe některý škaredě "vyjede", podívej se na profil, možná to má v povaze a nemyslí to zle. Jestli Ti to vadí, jdi za někým jiným.

 

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás