Jak se u nás hraje?

Pokud se jedná o hraní, rozlišujeme zde TŘI TYPY her. Pojďme si je tedy předvést:

1) Hra Jednoduchá/Lehká/Falešná

Tato hra se hraje jen tak pro zábavu, když se člen nechce pouštět do něčeho velkého. Je to taková ta večerní hra u které nemusíte myslet, jen o svém vlku dáváte vědět. Spočívá v psaní krátkých příspěvků nezávisle na sobě.

PŘ:

Necessary: *sedne si na kámen a pozoruje hvězdy* "To je nádherně..." Zamumlá.

_________________________________________

Občas se za takovou hru označuje i skutek, který prohodíte během CHATování.

PŘ:

Hard: Taky u vás pořád prší? :(

Necessary: Jo.. :( *Má chuť ty mraky roztrhat a poslat někam...*

 

2) Hra Normální/Střední

Asi nejběžnější hra, která se zde hraje. Vlci zde píší dlouhé skutky dle určeného pořadí a počasí (tzv. "Péček"), které určí ještě před hrou. Jednotlivé texty mají min. 25 slov.

PŘ:

Necessary: Zahrajem Normální?

Hard: Můžem :)

Necessary: Můžu určit "Péčka"?

Hard: Ano :D

Necessary: Pořadí: Hard, Necessary; Počasí: Slunečný letní podvečer s kouzelným západem sunce, tu a tam foukne slabý vánek 

Hard: *Prochází se po mýtině.* "Snad dnes bude večer bez boje" *zašeptá s povzdychem do nádherné, zapadajícím sluncem vytvořené, plamenné atmosféry. Nějaká společnost by se mu hodila.* 

A těď bude psát Necessary a potom opět Hard a tak dále a tak dále...

 

3) Hra Pravá/Příběhová/Quest

Tato hra je zcela jiná než ostatní i když pořadí se zde domlouvá taktéž. Předem se určí vypravěč (jehož vlk nebude hrát) a vymyslí děj do poslední kapičky.  Bude nabádat vlky k nějakému objevu, cíli, pokladu. Za tyto hry se u nás většinou dostávají ACT, či jiné odměny. Délka je maximální, takže min. 30 slov. Questy i s maximálním (minimálním) počtem hráčů se hlásí nejméně dva týdny dopředu a ceny se domlouvají s Fer. Průběh příběhových her se zapisuje. Zapisovatel, který to bude činit a taky nebude hrát se určí taky předem a udělá si přípravu. Aby si ji mohl udělat, musí mu vypravěč sdělit děj. Avšak může se domluvit i to, že vypravěč bude zároveň zapisovatel.

PŘ:

Vypravěč: Jednoho slunného dne se velci vydali na lov bizonů. Nebyli si zcela jisti, jestli uspějí. Bizon, to je přeci jenom obrovská kořist. Jejich srdce ale byla natěšená a odhodlaná uspět, tak možná i proto začli s přípravami už asi před měsícem.

A teď píší vlci, podle pořadí, které bylo určeno....

Dotazy?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás