Čeho bych mohl/a dosáhnout?

Textové RPG pomáhají v mnoha ohledech. Avšak jen u některých. Pokud budeš ten aktivní, co se bude účastnit soutěží, často chodit na CHAT a a přispívat do tvorby, práce se nemine účinkem. Pokud jsi ten, co si myslí, že to registrací končí, tak mu nic nepomůže.

Pojďme si ale představit pár věcí, které se vám díky aktivnímu členství mohou dočista změnit
 
  • Špatné známky ze slohu

Když budeš číst cizí tvorbu, tvůj mozek si bude automaticky uchovávat nová slova a vědět, kdy je má použít.

  • Špatné známky z Českého jazyka

Pokud máš špatné známky z  Češtiny, opět stačí jen číst. Ale číst tu tvorbu, ve které jsou chyby omezeny, protože jinak Ti to moc nepomůže.

  • Špatná fantazie, nechuť k životu

Pokud jsi až moc realistický a nebaví Tě svět, můžeš to zkusit u nás. Avšak tato stránka není pro vysoce naivní osoby. Stále si tu jen HRAJEME a nic z toho není reálné.

  • Závislost na facebooku a jiných špatně zaměřených sociálních sítí

Snažíme se omezit věčné stání na FB, které spočívá v hlídání profilů ostatních a v poslední době je velkým okem pro pedofily a podobné. Tato stránka by se také dala nazvat jako sociální síť, ale s dobrým úmyslem. Facebook vám známky nijak nezlepší. My se o to pokusíme a ještě se nám můžete svěřit s tím, že vám někdo kyberšikanuje a my se to pokusíme řešit.

  • Špatná taktika, neum se bavit ve společnosti

Pokud jsi celkem výbušný a neumíš se chovat v kolektivu, my se pokusíme tě trochu zkrotit. Necháme tě vážit si ostatních. A ve skupině se taky můžeš učit jakési neškodné taktice, jak uspět.

  • Život bez přátel

Mezi námi může být někdo, s kým si budeš rozumět. Ale pokud bude chyba v tobě, zkus se nad sebou zamyslet a možná uspěješ i v reálném životě.

A v čem Tobě pomohla?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás