Hledáš něco?

Potřebuješ najít nějakou rubriku a ona je "zákeřně" schovaná? Napiš sem!

 
 

Hledáš něco?

Mám jistý problém

Ne že bych zde něco hledala, akorát jsem potřebovala něco sdělit a upřímně jsem nevěděla kde... Ráda bych upozornila na vlčici z klanu vody (https://destiny-pack.webnode.cz/products/rychle-srdce-wallkyra/), která používá můj charakter. Sice neokopírovala obrázek, ale viditelně jej obkreslila. No, můžete posoudit sami: https://smecka-mesicniho-svitu8.webnode.cz/products/atthai/ Je mi opravdu líto, že někdo používá můj charakter, nad kterým jsem přemýšlela a trvalo mi pár hodin, než jsem jej vytvořila. Prosím adminku této stránky, aby obrázek smazala a nebo bych poprosila Wallkyru, aby si udělala svůj, originální obrázek. Wallkyro, chápu, že se ti má vlčice může zamlouvat, ale jistě chápeš, že jsem vcelku dotčena, že někdo používá mou tvorbu. Opravdu mi to je líto, jsem lehce naštvaná. Opravdu bych prosila adminku, v zájmu dobrého vztahu mezi smečkami, aby tento problém nějak vyřešila. Milá Wallkyro, prosím, zkus se nad sebou zamyslet, nebo se do mě vcítit. Jak by bylo tobě, kdyby jsi dřela na svém vlkovi, kterého sis SAMA vytvořila a dala mu duši... jak by ti bylo, kdybych vzala a prostě jej "obkreslila" ? Jak by jsi se cítila, kdybych ti okopírovala tvůj charakter? Adminko, žádám tě, aby jsi něco udělala a slepě to nesmazala. Také určitě chápeš, jak se nejspíše cítím, že? Děkuji Vám, Atthai.

Re: Mám jistý problém

Zdravím,
co se týče Wallkyřiného charakteru, opravdu jsem netušila, že je původně tvůj. Samozřejmě to s Wallkyrou osobně proberu a samosebou obrázek smažu. Nechci, a předpokládám že i ty ne, tvořit nějaké rozbroje.
Díky za upozornění,
Elisa.

Re: Re: Mám jistý problém

Děkuji, jsem ráda, že se to vyřeší.
Atth

Re: Mám jistý problém

Ahoj, Atthai.
Tímto bych se ti chtěla moc omluvit za to, že jsem tvůj obrázek použila jako předlohu. Moc se mi líbil, a chtěla jsem Mít podobný, ale uznávám, že to, co jsem udělala bylo opravdu hloupé. Vím, ti to musí být líto, ale prosím, aby jsi nebyla naštvaná, a pokud by jsi problém chtěla nějak řešit, zde je muj mail: kristynajeleckova@seznam.cz . (Nechtěla bych tím nějak ohrozit smečku, proto bych to raději vyřizovala přeze mě.) Doufám že pochopíš, že jsem to nemyslela špatně, a že mi odpustíš

Re: Re: Mám jistý problém

V pořádku, jsem ráda, že se to vyřešilo. Jsem i ráda za omluvu :) Nejsem naštvaná, jen jistě chápeš, když něco vytvoříš a poté to někdo okopíruje, tak prostě nejsi zrovna nadšená. Jsem ráda, že ses omluvila ^^ Měj se ^^ Přeji ti, aby sis užila hru. :)

-Att

chat

Až se zaregistruji, kde najdu chat?

Re: chat

Chaty najdeš hned pod rubrikou registrace.
Tady je když tak odkaz : https://destiny-pack.webnode.cz/chaty-/

Re: Re: chat

Konkrétně, tady je odkaz k chatu bez hesla: https://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=276949

Re: chat

Pamatuji si, že jsi již registraci napsala, ale špatně. Přečti si celý registrační formulář znovu. Popřípadě se podívej do profilu jiných členů smečky, aby jsi měla nějakou inspiraci.

pomoc

co znamená v registraci: druhé jméno a foto? a co když rodinu nemám? děkuji Wiana

Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás