REGISTRACE

Zde se můžeš zaregistrovat jak do smečky, tak jako lovec.
 

Pro registraci je nutné znát PRAVIDLA.

ZDE (pro zobrazení kliknoutnajdete TIPy před i po registraci. 

Je nám jasné, že registraci je téměř nemožné napsat za pár minut na počítači a proto nespěchej. Spíš tak nasadíš zbytečné chyby a celé to bude nesmyslý blud. My počkáme...

Nestresuj se, když Ti registraci hned na poprvé nepřijmeme. Ještě máš další DVA pokusy.

Pokud registraci do dvou týdnů neopravíš, smažeme ji.

Člen smečky může být zároveň lovec, ale pouze pokud ví, že má na obě funkce dostatek času. Bylo by dobré, kdyby o tom věděli Admini.
Do naší smečky (nebo loveckého společenství) se zaregistruj pouze v případě, že:
 
 • Jsi starší 10 let
 • Máš dostatek času a budeš ho schopen obětovat této stránce. Minimálně by ses zde měl objevit 2x do týdne.
 • Alespoň trochu ovládáš gramatiku. Ovšem, že Ti pomůžeme se zlepšit, ale pokud napíšeš "byl jsem tam" s měkkým I, nemáš tu co pohledávat...
 • Upozornění: Váš vlk nesmí být zaregistrován v jiné smečce. Vytvořte si nový charakter s vlastní minulostí i popisem.. Je to z toho důvodu, že pak různé texty a básně berete odtamtud a my pak máme potíže s tím, že "kopírujeme". Ano, texty jsou sice vaší tvorby, ale dali jste je na jinou stránku. Proto už je nesmíte dát sem. Děkujeme.
 • Ve smečce můžeš mít pouze jednoho vlka! Více jen za souhlasů všech adminů. (Přijdeme na to, nebojte se..)

 

Abyste se dostali do naší smečky ať už jako vlk, nebo jako lovec, stačí vyplnit registraci, kterou otevřete kliknutím na bloček.

Pro registraci lovce sjeďte úplně dolů.

 

 

 

Potom už jen vyplníte všechna pole za pomocí vysvětlivek níže.

ELEMENT:  Voda/ Oheň/ Země/ Vzduch

Vyber si jeden ze 4 elementů. (Příklad: Vybereš si vzduch. Můžeš jej tedy ovládat, přivolat hurikán, apod. Jen proti nepřátelům!)
 

JMÉNO:

Toto je jméno, které má jen jedno slovo. Komu ho řekneš (musíš to být ty), setkáš se s ním i po srmti, což znamená že se vaše duše spojí. Jestli je to na tebe moc složité, dávám tu pro takové případy i příklad. Tedy Feria, Elisa, Merlin,..

DRUHÉ JMÉNO:

Vymysli si druhé jméno o dvou slovech, kterým Tě budou oslovovat ostatní (např. Běžící šíp, Serenáda noci) do té doby, dokud jim neřekneš své jméno (To platí pouze při hře. Na chatu a jinde samozřejmě normálně). Toto jméno Tě má vystihovat a ukazovat Ti cestu (např. Běžící samota - navždy budeš sám/a běžet svým životem). Pokud Tě vážně nic nenapadá, můžeš tuto kolonku vynechat a Admin ti nějaké přidělí.

POHLAVÍ:

Samec, nebo samice, vlk, nebo vlčice... Je jedno, jak to nazveš, jen aby díky tomu šlo pohlaví rozeznat. 

 

RODINA:

Každý z nás se musel nějak narodit a stejně jsou na tom vlci. Nezáleží na tom, jestli rodiče, nebo sourozenci zemřeli. U každého uveďte i druhé jméno. A nepište sem bratrance, sestřenice a kdoví co všechno, pokud dotyčná postava není v minulosti vlka nějak důležitá.

 

DATUM NAROZENÍ:

Napiš datum narození Tvého vlka. Tvůj vlk může mít rozmezí 0-10let (0-2 mládĕ, 3-7 dospĕlý, 8-10 senior). Tedy např. 6. 4. 2010. Víc může mít jedině duch vlka, kterého nepřijímáme, ale pokud se tu někdo zaregistruje jako živý a jeho vlk zemře, může občas ostatní vlky navštěvovat.

 

MÉ SCHOPNOSTI:

Rozděl celkem 100% do těchto skupin (Rozdělení se kontroluje. Pokud špatně sečteš procenta, tvá registrace se nepřijme. Snaž se to alespoň dvakrát zkontrolovat). Své schopnosti si poté můžeš zlepšovat ve ŠKOLE a v TVORBĚ. A pozor! Pokud budeš mít např. u Síly 0%, znamená to, že se ani neudržíš na nohou a tím pádem umíráš - registrace tohoto typu se nepřijímají.

 

 • Chytrost: %
 • Síla: %
 • Zručnost: %
 • Tvořivost: %

O MNĚ:

Napiš pár vět o sobě - co tě baví, jak reaguješ na své okolí, co tě jako vlka zajímá a podobné. Minimálně 5 řádků. BEZ pravopisných chyb, tudíž doporučuji si to předepsat ve Wordu a tam případné chyby odstranit. Kdo bude mít víc jak 20 chyb v textu, jeho/jí registrace se nepřijímá! (platí především u Y/I)

 

MINULOST:

Napiš příběh, který jsi prožil/a, než jsi dorazil/a k nám. Můžeš ji obohatit o obrázky. Minimální délka je 10 řádků ve Wordu (Arial 10).

 

PRÁCE:

Vyber si z nabídky prací v Menu na naší stránce (pouze 1!)

 

POSTAVENÍ:

Pro začátek má každý z vás postavení Omega.

 

NÁBOŽENSTVÍ:

Máš na výběr3 možnosti (Neorovské/Engleiské/Neutrální), pro vysvětlení se stačí podívat do sekce "Náboženství" na naší stránce.

 

MAGIE A DOSAŽENÝ STUPEŇ:

 Vyber si magii a k ní napiš 1. stupeň. Zatím si nesmíš vzít více než jednu.

 

FOTO A FOTOALBUM:

Jelikož si nepřejeme mít problémy s Autorskými právy, máte tady jasně stanovené možnosti, jak si vlka zpodobnit

A) Vytvořte si vlka v jednom z těchto Vlčích Editorů. 

Máte na výběr, takže si můžete zvolit, který se vám více líbí. Obrázek pošlete dodatečně na E-mail vlcice-Elisa@seznam.cz, nebo vložte URL do registrace

Náhled:

  
 
Uložení:
Hotový obrázek si  kliknutím na kroužek v levé horní části barevného spektra (jak můžete vidět níže na obrázku) uložíte.
 
 
Náhled:
Uložení:
Tento editor možnost uložení nemá, proto musíte udělat PrintScreen (PrtSrc na klávevsnici), vložit do nějakého grafického programum (klidně Malování) a uložit.
 
 
B) Tady máte na výběr mezi několika linearty. 
Jednoduše si jeden vyberte, a vybarvěte. Poté pošlete stejným způsobem, jako u bodu A).

Vlčice:
 

Autor (c) KiareiFree Template -FULL VIEW- by Kiarei-star

Vlk/vlčice:

Lineart Ref Wolf by tiburonpardo12

Autor (c) tiburonpardo12

Vlk:

Autor (c) Scarlett Feather
 
Vlče:
Realistic wolf lines by Rinermai
Autor (c) Rinermai
 
C) Nakreslete si vlastního vlka sami. 
Nešetřete na originalitě a nebojte se přidat nějaký předmět (obojek,..), pokud jej odůvodníte v minulosti. Klidně požádejte někoho z naší smečky.

Registrace lovce

JMÉNO:

Napiš zde křestní jméno své postavy. Mělo by sedět k pohlaví a zároveň by se mělo dát vyslovit, tedy žádná CatusQa, Mucik123, či Mr. Éňoňůňo...

PŘÍJMENÍ:

Opět platí to, že by přijmení mělo být vyslovitelné. Jsou povoleny příjmení podle místa, tedy z (Valois), la (Möre), de (Freeze), atd...

POHLAVÍ:

Sem napiš zda je Tvůj lovec žena, či muž (a podobné tvary). 

RODINA:

Každý z nás se musel nějak narodit a stejně jsou na tom lovci. Nezáleží na tom, jstli rodiče, nebo sourozenci zemřeli. A nepište sem bratrance, sestřenice a kdoví co všechno, pokud dotyčná postava není v minulosti lovce nějak důležitá.

DATUM NAROZENÍ:

Napiš datum narození Tvého lovce. Věk tedy bude podle normálního počítání. (např. 6. 5. 1985 = 30 let.)

SCHOPNOSTI:

Rozděl celkem 100% do těchto skupin (Rozdělení se kontroluje. Pokud špatně sečteš procenta, tvá registrace se nepříjme. Snaž se to alespoň dvakrát zkontrolovat). Své schopnosti si poté můžeš zlepšovat ve ŠKOLE a v TVORBĚ. A pozor! Pokud budeš mít např. u Síly 0%, znamená to, že se ani neudržíš na nohou a tím pádem umíráš - registrace tohoto typu se nepřijímají.
 

 • Mrštnost: %
 • Chytrost: %
 • Síla: %
 • Tvořivost: %

O MNĚ:

Sem napiš něco Tvém lovci, třeba i důvod proč loví právě vlky, jestli má nějaký amulet, nebo kdo je jeho/jí věrný společník. Zkrátka cokoliv co Tě napadne.  BEZ pravopisných chyb, tudíž doporučuji si to předepsat ve Wordu a tam případné chyby odstranit. Kdo bude mít víc jak 20 chyb v textu, jeho/jí registrace se nepřijímá! (platí především u Y/I) Minimálně 5 řádků.

 

MINULOST:

Napiš příběh, který jsi prožil/a, než jsi dorazil/a k nám. Můžeš ji obohatit o obrázky. Minimální délka je 10 řádků ve Wordu (Arial 10).

NÁBOŽENSTVÍ:

Vyber si jedno náboženství z lidského světa (křesťanství, budhismus,...). Je toho opravdu hodně na výběr, takže se nemůžeš vymlouvat na to, že žádné neznáš. Je také možnost nevěřícího. A jedna poslední věc nakonec. Podle svého náboženství se taky musíš ve hře chovat, takže se pořádně podívej, co víra v to dané znamená.

 

ZBRANĚ:

Každý lovec má u sebe dýku. Dále si pak vyber z tohoto seznamu 1 zbraň:

 • Luk
 • Pistole (malá - Colt, apod.)
 • Puška (myslivecká)
 • Meč 
 • Kuš

 

FOTO A FOTOALBUM:

Jelikož si nepřejeme mít problémy s autorskými právy, máte tady jasně stanovené možnosti, jak si lovce zpodobnit.
 
A) Vytvořte si jej v jednom z těchto Editorů.
Hotový obrázek pak pomocí Print Screenu (na klávesnici PrtScr) zkopírujete, vložíte jej do nějakého grafického programu, např. Malování nebo Photoshop, a uložíte. Obrázek pošlete na E-mail vlcice-Elisa@seznam.cz, nebo vložte URL do registrace.
 
 • Lovkyně: https://www.rinmarugames.com/game/?game_id=343
Náhled:
 
 • Lovec:  /momentálně není dostupný/
 
B) Najděte si na internetu lineart. 
Až si jej najdete, musíte nám jej poslat a až Vám ho schválíme, můžete vybarvovat. Poté pošlete stejným způsobem, jako u bodu A).
 
C) Nakreslete si vlastního lovce sami. 
Nešetřete na originalitě a nebojte se přidat i jeho zvíře. Klidně požádejte někoho z naší smečky.
 
 
 
 

 

Dotazy:

Ya Bakeshka zc

Hello lf

You love kuni ? db

Semi Dedica sx

Hello xq

You love kuni ? ls

Semi Dedica ya

Hello lb

You love kuni ? ma

U love kuni zp

Hello qf

You love kuni ? vm

Mrd rr fuerrofike

Hello World !!!
Titthoks
Are YOu Mate ?

Mr sicepoesy

Hello World !!!
rapabrata
Are YOu Mate ?

Mr AnnoffJaB

Hello World !!!
Talexexy
Are YOu Mate ?

Mr CoockoUri

Hello World !!!
Talexexy
Are YOu Mate ?

Never such a thing and here again

Welcome
Nowadays it is so difficult to remain adequate.
So I want to ask, dear, how long will we endure all this.
Never such a thing and here again.

аферисты pts-torg.ru отзыв

всем привет!
с новым годом
этот сайт pts-torg.ru кидалы

обманывают клиентов
помогите пожалуста
торгуют наркотиками
админы, модераторы-неудаляйте этот топик пусть все знают
этот нелюди


эти люди всех кидают

пс?: отзыв.

Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás