*Otázky a odpovĕdi*

Kolik vlků může být ve smečce?

Maximálně 52 (10 v každém klanu + Beta páry + Alfa-Beta pár + Alfa pár ) vlků. Do tohoto nejsou započtena vlčata.

Přidáte někdy víc klanů?

Ne, kvůli kapacitě stránky.

Můžu se nechat povýšit hned?

Jak se objevíš ve členech, tak už můžeš pomalu psát příběhy. Poprvé se můžeš nechat povýšit po týdnu od přijetí.

Můžu být lovec i vlk zároveň?

Ano, ale pouze pokud máš na obě postavy čas. Bylo by dobré, kdyby jsi hrál/a za obě postavy současně i na chatu.

Kdo je hlavní? Vlci, nebo lovci?

Více možností tu určitě mají vlci. Avšak snažíme se myslet i na lovce.

Znaly se Feria a Elisa osobně?

Ano. :)

Můžu požádat o boj?

Ano.Pokud se budete chtít s někým poprat (o samici, postavení), jde to, pouze ne na život a na smrt. Můžete se poprat i s lovcem. V případě zájmu hlaste Elise či Adminovi na CHAtu, sdělí vám pravdila. Pokud bude zájem velký vznikne rubrika pro tuto aktivitu.

Přidej sem i ty své otázky!

John

I think this is a real great blog post.Much thanks again. fdbkdggdagedekad

Přihlášení

Zdravím, jsem tu nový a mám zájem o členství do této hry, avšak jsem moc dobře nepochopil jak se přihlásit. Prosím někoho, abyste mi poradil kam mám jít. Děkuji mnohokrát.

Re: Přihlášení

Zdravím.
Stránka je pozastavena, tudíž se registrace nepřijímají. Pokud Tě to zajímá, vše o registraci najdeš tady: https://destiny-pack.webnode.cz/registrace-/

Hezký den Ti přeje Maya

John

certainly like your website however you have to check the spelling on several of your posts. Many of them are rife with spelling problems and I to find it very troublesome to inform the truth nevertheless I will surely come back again. badfdebdafkgckea

Hra

Zdá se mi, že v poslední době si moc nezahrajeme. Je to nejspíš tím, že se nám nedaří přijít na chat ve stejný čas. A proto se chci zeptat, nebylo by lepší kdyby se hra přesunula zpět do fóra?
Ten, kdo by založil nové téma hry by určil pořadí a počasí. Pořadí by se nesmělo porušit, jedině v případě, že hráč napíše, ať ho ostatní přeskočí.
A pokud se bude chtít někdo přidat, jednoduše se určí nové pořadí, které se bude dodržovat.
Předem díky za odpověď.

Taila

Jde o vlčici z klanu Země. V názvu článku má napsané, že se jmenuje "Přísná tvář (Taila)". Ale v profilu má napsané, že se jmenuje "Rinnier, Ctěný bojovník". A chci se zeptat, není to překlep? Navíc ve smečce už jeden Rinnier je. A ještě jedna otázka, není Taila samice?
Předem díky za odpověď.

Re: Taila

Ups, to bude asi překlep. Díky moc za upozornění. :)

Nová postava

Ahoj, jaksi přemýšlím nad svým vlčátkem, ale jaksi jsem se s ním nepohodla... Chci se zeptat, zda by jsem si mohla převytvořit Rinniera na bílou a povahově jinou vlčici?

Děkuji za odpověď.

Re: Nová postava

Dobře, ale budeš muset napsat znovu registraci..

Vlčata od Mayi a Tamakasa

Chtěla bych se zeptat zda Maya tedy nehledá hráče za její vlčata. V úvodě jsem si všimla, že hráči za její rodinu odešli a tak mě napadlo, zda bych nemohla hrát za jedno z tvých vlčat, nebo tvého partnera Mayo :)

Předem díky za odpověď

Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás