Vaše Minulosti:

Minulost

MINULOST:
Narodila js se se čtyřmi sourozenci. Byla jsem nejtmavší a nejživější ze sourozenců. O vše jsem se se sourozenci prala. Vše bylo v pohodě dokud naše doupě nenašel mladý medvěd. Rodiče začlali bránit svou rodinu. Já byla zvědavá a snažila jsem se vykouknout ven, ale táta mě kopl na konec brlohu a já se tam zamotala do kořínků. Medvěd odhodil mé rodiče stranou a urval kus brlohu. Našel tam mé 4 sourozence jak se krčí u za vchodem. Mě ale nenašel protože jsem byla zamotaná vzadu. Zabil mé sourozence a sežral je. Rodiče je bránili. Medvědovi se vlk ale postavit nemůže. Snažili se ho zabít. Medvěd je ignoroval a odešel.
Když mě rodiče našli zamotanou vzadu tak byli štěstím bez sebe.
Když je si našli nový domov bylo zase vše v pohodě.
Když mi byl necelý rok, tak jsem se proháněla po okolí, v tu chvíli navštívili les lovci. Schoval jsem se v křoví a sledovala jejich dlouhé zbraně. Slyšela js výstřel poté vytí svého otce a pak jsem je kníkal a steskem a viděla jak vezou mé rodiče pryč. Snažila jsem se uhánět za vozem, ale jakmile jsem uslyšela výstřel zaleťela jsem do nejbližšího křoví. Od té doby je pro mě tento zvuk má slabina.
https://nd06.jxs.cz/585/336/573e927179_100210722_o2.jpg
Toulala jsem se lesem a snažila se přežít. Vzpomínala jsem na svou rodinu a na rady svých rodičů. Nejprve mi to nešlo. Nešlo mi jen tak přežívat.
Jenže ten den co mi odvezli rocldiče jsem zahlédla orla. Ten orel nademnou kroužil a ať jsem se pohla kam chtěla byl se mnou. Bála jsem se ho.
Poté jsem zjistila že je to můj přítel a on mi prozradol své jméno.
Nakonec jsem se naučila žít sama a orel mi pomáhal.
A jak jsem se toulala tak jsem se dostala do těchto končin a doufám že se mi bude zde dařit.
https://nd06.jxs.cz/104/976/410e3d59d7_99921507_o2.jpg

Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás