Změny:

Re: dodělání

Okay, změněno :)

Pro příště bych ti doporučil obrázek nedávat na Facebook, ale třeba na internetový obrázkový server - imgur.com, který používám i já sám. Tento server je zřejmě nejspolehlivější obrázkový server a odkazy nejsou dlouhé přes 3 řádky.

Měl jsem pár nesrovnalostí s tvým "O mně". Chybí ti přísudek v první větě, ovšem zřejmě to mělo být "najít", tudíž celá věta po mé úpravě vypadá nějak takhle - Chtěla bych si v Destiny pack "najít" učitele vládnutí vzduchu a najít si nějaké přátele.

Slovo v uvozovkách je slovo, které jsem ti tam přidal.

Nechci být nějaký tyran, protože tvé "O mně" má již požadovaných 5 řádků, ale být tebou, tak bych se více rozepsal. Pokud vím, tak tvůj vlk by neměl mít nějaký předmět, který není v minulosti nějak odůvodněný. Himawari má na krku jakousi lahvičku s modrým práškem. Jak k tomu vůbec přišla? Co ten prášek dělá nebo dělá vůbec něco? Proč to má na krku?

Dopisovat to nemusíš, je to jen čistě na tobě. Byla to jen nějaká rada z mé strany. Neber to za zlé, jen se snažím pomoci ^^'

Přidat nový příspěvek

Tvůj e-mail

Pošli nám svůj e-mail, abychom tě mohli kontaktovat, kdyby se se stránkou cokoli stalo. E-mail budou znát pouze admininstrátoři (Elisa), takže se nemusíš bát.

Kontaktujte nás